Działaj Lokalnie 2024

»  WYNIKI KONKURSU GRANTOWEGO „DZIAŁAJ LOKALNIE” 2024
 
Uprzejmie informujemy, że w ramach konkursu grantowego pn. Działaj lokalnie 2024 Komisja dokonała oceny wniosków złożonych na lokalne inicjatywy, które zostały zgłoszone m.in. przez organizacje pozarządowe, KGW, organizacje sportowe, senioralne oraz grupy nieformalne z terenu powiatu płockiego.

Do konkursu wpłynęło 69 wniosków z czego 8 nie spełniło wymogów formalnych. 1 organizacja odmówiła przyjęcia dotacji. Komisja wyłoniła 60 projektów, które otrzymają dofinansowanie i już wkrótce będą mogły wystartować z realizacją swoich pomysłów.

Lista dofinansowanych projektów - „Działaj Lokalnie” EDYCJA 2024 - pobierz...

W sprawach formalno-organizacyjnych będziemy się kontaktować bezpośrednio z realizatorami. Bardzo prosimy grantobiorców o poprawienie wniosku oraz budżetu projektu do wysokości przyznanej dotacji. Następnie z grantobiorcami podpisane zostaną umowy.

Konkurs jest elementem projektu pn. „Działaj Lokalnie, Myśl Globalnie III".
Wszystkim wnioskodawcom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Gratulujemy autorom najlepiej ocenionych projektów i życzymy sukcesów w realizacji.
 
Kontakt: w godzinach 7.00 – 14.00 (pon.-pt.)
Osoba do kontaktu: Iwona Marczak, tel. 514 263 249
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://www.facebook.com/flzpmlodzirazem(messenger)

»  OGŁOSZENIE KONKURSU GRANTOWEGO „DZIAŁAJ LOKALNIE” W POWIECIE PŁOCKIM EDYCJA 2024

Zapraszamy organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu powiatu płockiego do składania wniosków w ramach Konkursu Grantowego Działaj Lokalnie 2024.
W Lokalnym Konkursie Grantowym „Działaj Lokalnie 2024” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia.

W tegorocznej edycji Programu „Działaj Lokalnie” w Powiecie Płockim wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia.
Jest on prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

W Konkursie mogą wziąć udział te organizacje i instytucje oraz grupy, które spełniają łącznie poniższe warunki:
mają siedzibę w gminach wiejskich: Brudzeń Duży, Stara Biała, Bielsk, Drobin, Radzanowo, Staroźreby, Bulkowo, Słupno, Bodzanów, Mała Wieś, Wyszogród, Łąck, Nowy Duninów, Gąbin, Słubice, oraz gminach miejsko-wiejskich: Gąbin, Bodzanów, Drobin, Wyszogród.
oraz planują prowadzić działania na terenie przynajmniej jednej z wymienionych gmin.

Termin składania Wniosków ustala się w terminie: od 01.03.2024r. do 31.03.2024r.

Łączna pula przeznaczona na granty wynosi: 215 000,00 zł.

Kwota przeznaczona na granty zostanie rozdysponowana wg. podziału:
115 000,00 zł - organizacje pozarządowe i grupy nieformalne;
100 000,00  - Koła Gospodyń Wiejskich - w ramach ścieżki tematycznej KGW Działają Lokalnie.

Kwota dotacji: maksymalnie 8.000,00 zł
Harmonogram: minimum 3, maksymalnie 6 miesięcznego projektu jest przewidziany na okres między - 1 kwietnia 2024r. – 30 listopada 2024r.

 Regulamin Konkursu - pobierz ...

 Karta oceny formalnej i merytorycznej pobierz ...


Wnioski należy składać poprzez Generator:
generator społeczny

  

Zapraszamy do poszukiwania inspiracji do działań na stronie: www.dzialajlokalnie.pl

Serdecznie zachęcamy do składania wniosków!